Crvena zvezda slavila u Nišu i zasjela na 1. mjesto Superlige Srbije :: zoricakusmuk.info ::

Crvena zvezda slavila u Nišu i zasjela na 1. mjesto Superlige Srbije

Crvena zvezda ponovo se nalazi na liderskoj poziciji Superlige Srbije!

Crveno-bijeli su znalački iskoristili kiks Partizana nešto ranije danas, te minimalnom pobjedom u Nišu protiv Radničkog 0:2 preskočili vječitog rivala.

Ni malo lak zadatak nije bio pred izabranicima Vladana Milojevića, a do prednosti su crveno-bijeli stigli u 34. minutu. Odbrana Radničkog izbacila je loptu nakon udarca iz ugla, ali samo do Kange koji iz daljine matira Stevanovića za prednost Crvene zvezde.

Nije se Radnički predavao u drugom dijelu meča. Krenuli su po izjednačenje, a najbliži tome bili su u 69. minutu meča. Cvetković je fintom izbacio čuvara, ubacio za napadača Radničkog, a Smajlagić je glavom gađao sa pet metara u gornji lijevi ugao, ali Izraelac jednom rukom vadi loptu iz gola. Nevjerovatna šansa za Radnički i odbrana sezone golmana koji je uhvaćen na kontra-nozi.